درباره ما

درباره ی ما

آژانس خلاق برای پیشرفت کسب و کاراینترنتی شما

مجموعه کارباما زیر مجموعه گروه مهندسی ثمین می باشد، این مجموعه همواره از سالیان قبل در زمینه طراحی سامانه های مجازی برای مراکز آموزشی، مهندسی، دولتی و ... فعالیت داشته است و توانسته است طي بيش از بیست و پنج سال تحقيق، طراحي و توليد انواع سيستم های نرم افزاری ،گامي موثر و نقشي ملموس در صنعت كشور عزيزمان ايفا نمايد.

Group-18828
Group-18838

چشم انداز

برنامه ما برای موفقیت پروژه شما

تیم نرم افزاری ثمین از سال های قبل از تاسیس  < کاربا ما>   فعالیت خود را  در زمینه طراحی وب سایت و سامنه های تحت وب شروع کرده است. این تیم با بیش 25 سال تجربه در زمینه طراحی سایت ها و سامانه های مختلف برای مراکز آموزشی، صنعتی و ...  و  با استفاده از افراد مستعد و کاردان در این زمینه نام نیکی از خو به جا گذاشته است. پس از تعدد سفارشات اخیر در زمینه کسب و کار های اینترنتی، تصمیم بر تاسیس مجموعه کارباما گرفته شد که بتوانیم به طور کامل و از صفر تا صد خدمات دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم. درصورت وجود هرگونه سوال یا ابهام درمورد این خدمات شما می توانید با ما تماس بگیرید.

تیم ما

اعضای تیم ما

تیم ما شامل بیش از 50 متخصص در زمینه های مختلف طراحی سایت،دیجیتال مارکتینگ،گرافیک و بهینه سازی سایت می باشد که همواره آماده خدمت رسانی به شما هستیم و بر این باور هستیم که بتوانیم بهترین کیفیت را در کنار مناسب ترین هزینه به شما ارائه دهیم.

Cms یک نرم افزار تحت وب است که به شما اجازه می دهد، بدون نیاز به دانش فنی وب و برنامه نویسی، بتوانید سایت خود را مدیریت کنید و با این کار در هزینه طراحی سایت خود صرفه جویی نمایید. در میان تمام cms ها وردپرس از محبوبیت بیشتری برخوردار است

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به علت آسان بودن و پرکاربرد بودن آن یکی از بهترینcms های جهان به حساب می آید و انجام تغییرات در آن به نسبت راحت تر است.  وردپرس یک سیستم تحت وب و متن باز است و توسط زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است که به پایگاه داده MySql متصل میشود

امروزه کسی نیست که بتواند تاثیرات سایت ها و فروشگاه های اینترنتی را نادیده بگیرد و همه ما می دانیم که به شدت با توجه به شرایط مختلف توجه مردم به شدت به سمت سایت ها و فروشگاه های اینترنتی جلب شده است. حال با توجه به شرایط موجود شما نیز می توانید با توجه به حرفه و شغل خود کسب کار خود را در سایت خود ارایه کنید یا می توانید کسب و کار جدیدی را شروع کنید.

طراحی یک سایت بخش های مختلفی دارد و علاوه بر آن امکانات و اقدامات لازمی مانند خدمات سئو،تبلیغات گوگل و ... نیاز است که هر کدام به طور جداگانه محساسبه می شوند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها به صفحه مورد نظر خود مراجه نمایید یا با ما تماس حاصل فرمایید.

Group-17145
demo-attachment-920-client-9@2x@2x
demo-attachment-915-client-1@2x@2x
demo-attachment-916-client-3@2x@2x
demo-attachment-917-client-4@2x@2x
demo-attachment-918-client-5@2x@2x
demo-attachment-919-client-7@2x@2x