خدمات گرافیکی

معرفی

ویدیو معرفی تیم کارباما

برای آشنایی بیشتر با تیم کارباما و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و آنلاین کردن کسب و معرفی خدماتی که ما ارائه میدهیم ویدیو زیر را مشاهده کنید.

گرافیک

طراحی های گرافیکی خود را به ما بسپارید

طراحی اسلایدر

طراحی بنر ثابت و متحرک

طراحی لوگو

طراحی لندینگ پیج

گرافیک

اهمیت طراحی عناصرگرافیکی برای سایت

یک سایت زمانی  کامل می شود که هم از لحاظ محتوایی غنی باشد و هم از لحاظ گرافیکی دارای طرح ها و لایه های زیبا با رنگ بندی های متنوع و چشم نواز باشد. چرا که ظاهر سایت مهم ترین رکن در جلب توجه مشتری است. موفقیت سایت شما در زمینه گرافیکی بستگی به قرار گیری مناسب و کار امد عناصر در وبسایت شما دارد. ما در کارباما یک سایت بسیار زیبا، به روز و کاربرپسند، با استفاده از المان های گرافیک مدرن برای شما طراحی خواهیم کرد و با استفاده از  رنگ بندی مناسب این امکان را برای شما مهیا خواهیم ساخت که مشتریان بیشتری جذب کنید.

graphic2
graphic1

طراحی گرافیکی

طراحی landing page و قالب ایمیل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نماد یک سایت

طراحی لوگو

 

یکی  از اولین قسمت های که نظر بازدیدکننده را به خود جلب میکند لوگوی شما است. لوگو در برداشت اولیه مشتری بسیار موثر است تا این حد لوگو میتواند حائز اهمیت باشد. لوگو باید زیبا و چشم نواز باشد و در عین حل بتواند کسبو کار شما را تا حدی تو.صیف کند، امام مهمترین ترین نکته در طراحی لوگو آن است که لوگو در عین سادگی، درگیر کننده باشد تا در ذهن مخاطب بماند. تیم طراحی کارباما امادست تا شما را در طراحی لوگو همراهی کند تا به بهترین شکل نماد کسب و کار خود را داشته باشید.

graphic4
graphic3

رابط کاربری

طراحی UI اختصاصی برای سایت

سایت ها باید متناسب با نوع کسب و کار، طراحی شوند. ابتدا طراحی گرافیکی و کلی سایت طراحی می شود و سپس طراح سایت به طراحی جزئیات آن می پردازد. یک طرح گرافیکی که دقیقا با سلیقه شما و با نیاز سنجی کسب و کار شما طراحی شود می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. تصور کنید وب سایتی که کاملا تخصصی برای کسب و کار شما طراحی شده باشد که جلوه ای به کار شما خواهد داد. تیم گرافیکی کارباما به شکل کاملا حرفه ای و تخصصی این کار را برای شما انجام خواهد داد

 

درخواست

ثبت درخواست طراحی گرافیکی

در صورتیکه تمایل به طراحی گرافیکی دارید درخواست خود را همراه با اطلاعات خود ثبت کنید.کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.

  • Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, jpeg, Max. file size: 512 MB.