poat45

طراحی سایت پزشکی در تهران

شاید این سوال‌ها ذهن بسیاری از پزشکان را در بر گرفته باشد: طراحی وب سایت پزشکی در تهران باید چگونه باشد؟ قیمت طراحی سایت پزشکی در تهران چقدر است؟ امکانات سایت پزشکی در تهران باید شامل چه چیزهایی باشد؟

دنیای وب به طور کلی دارای روند فوق العاده خوب و رو به رشدی در سال‌های اخیر بوده است، اما ویروس کرونا و مسائلی مانند فاصله گذاری اجتماعی و قرنطینه، تمایل به استفاده از امکانات وب در بین پزشکان را به شدت افزایش داده است. بدون شک می‌توان گفت که خدمات آنلاین پزشکی این روزها می‌تواند تاثیر بسیار زیادی را روی زندگی و کار افراد مختلف بگذارد، چرا که به واسطه‌ی آن یک پزشک می‌تواند خدمات خود را به شکل بهتر و شکیل‌تری در اختیار همگان بگذارد. در سمت مقابل، کاربران دنیای وب نیز می‌توانند دسترسی بسیار بهتری به خدمات پزشکی داشته باشند و بهترین تصمیم را در مورد مسائل درمانی خودشان بگیرند. پس می‌توان گفت که ورود دنیای پزشکی به وب به خوبی می‌تواند خدمات رسانی در دنیای پزشکی را وارد فازی جدید بکند که رقابت در آن، موجب بهبود خدمات و ارتقای نظام سلامت خواهد شد. اما

اینجاست که باید گفت شما برای کارتان نیاز به مشاوره با افراد متخصص دارید و باید اطلاعات دقیق و به‌روزی را در این زمینه به‌دست بیاورید، پس با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی دقیق طراحی سایت ویژه پزشکان در تهران بپردازیم.

طراحی سایت پزشکی در تهران

چه نیازی به طراحی وب سایت پزشکی در تهران است؟

نوبت گرفتن، ازدحام و شلوغی، اتلاف وقت و جو بسیار منفی از آن دسته مسائلی هستند که بدون شک هر بیماری را برای مراجعه به پزشک و نوبت گرفتن، تحت تاثیر قرار داده است. همه‌ی ما بدون شک شرایطی را تجربه کرده‌ایم که در آن یکی از بیماران از کوره در می‌رفت و کل مطب را از شدت کلافگی به هم می‌ریخت!

اما جای شکر بسیار زیادی دارد که جهان وب، آغوش خودش را به سمت دنیای طبابت نیز گشود و امکان طراحی سایت کلینیک در تهران را برای راحتی و نظم کار پزشکان و خدمات رسانی بهتر به بیماران ارائه داد.

به طور کلی همه‌ی کاربران اینترنت که شامل بیماران نیز می‌شوند، این روزها به دیلی شیوع کرونا تمایل ویژه‌ای برای انجام اکثر کارهای خودشان به صورت آنلاین دارند. خیلی‌ها بودند که پیش از این، ایستادن سر صف فست فود را دوست داشتند، اما کرونا آن‌ها را به سمت سفارش اینترنتی برد که اتفاقاً جواب بسیار خوبی هم داد. اما شرایط صف مطب و بیمارستان کاملاً با صف پیتزا فرق دارد و آلودگی در آن ممکن است برای بیماران، بهای سنگینی داشته باشد، به خصوص که کرونا این روزها به شدت تشنه‌ی جان همه‌ی مردم دنیا شده است.

طراحی سایت های پزشکی در تهران

به همین دلیل جهان پزشکی که با شیوع کرونا بسیار پرکارتر از قبل نیز شده بود، نیاز به ارائه‌ی خدماتی نوین داشت تا علاوه بر ایجاد نظم و کاهش تجمع در مطب‌ها، خدمات آنلاین و راهنمایی را به صورت ۲۴ ساعته ارائه دهد. پس می‌توان گفت که هر مرکز درمانی و هر پزشکی برای اینکه در سیستم کاری خودش نظم ایجاد کند و ریسک درگیری با کووید-۱۹ را برای خود و بیمارانش کاهش دهد، و از طرفی خدمات خود را بسیار بهتر و شیک‌تر در اختیار همه بگذارد، نیاز دارد تا یک وب سایت بسیار خوب و کامل داشته باشد.

یک وب سایت خوب خدمات خاصی مانند نمایش سابقه‌ و ایجاد یک پرونده‌ی کامل پزشکی را به بیماران می‌دهد که بدون شک نقش بسیار زیادی در تعامل بهتر پزشک با بیمار بازی خواهد کرد و موجب بهبود خدمات پزشک و متعاقباً رضایت بیمار خواهد شد. اما برای این که بهتر این مسائل را درک کنیم نیاز است تا نگاهی به امکانات سایت پزشکی در تهران داشته باشیم.

سایت پزشکی

یک سایت خوب پزشکی چه امکاناتی را ارائه می‌دهد؟

یک سایت پزشکی خوب و استاندارد باید علاوه بر شکیل و زیبا بودن، خدمات بسیار مهم و کاربردی را نیز به بیماران و پزشکان ارائه دهد، تعدادی از این خدمات عبارتند از:

  • سیستم نوبت دهی آنلاین
  • ایجاد پرونده‌ی ویژه برای بیمار
  • امکان اتصال به اپ موبایل
  • فراهم کردن دسترسی بیمار به مقالات دنیای پزشکی
  • مشاهده‌ی تجربه‌ی بیماران مشابه
  • سامانه‌ی تست سلامتی آنلاین
  • نمایش سوابق کاری و رزومه‌ی پزشک
  • وجود بخش پرسش و پاسخ آنلاین

بدون شک می‌توان گفت که وجود این امکانات در طراحی سایت ویژه پزشکان در تهران می‌تواند تجربه‌ی یک بیمار و همچینی یک پزشک را از مراحل مختلف درمان عوض کند و آن را تا حدود بسیار زیادی بهبود ببخشد.

قیمت طراحی سایت پزشکی در تهران

قیمت و تعرفه طراحی سایت پزشکی در تهران با توجه به امکانات تیم طراح و پشتیبانی و بر اساس امکانات ارائه شده در سایت تعیین می‌شود. باید این مورد را نیز در نظر داشته باشید که یک سایت باید علاوه بر ظاهر خوب، دارای محتوای خوبی نیز باشد تا موجب دیده شدن بهتر خدمات یک مرکز پزشکی در فضای وب بشود. به همین دلیل علاوه بر طراحی، خدمات سئو و تولید محتوای بعد از طراحی نیز می‌تواند تاثیر زیادی روی قیمت نهایی و البته نتیجه‌ی کار بگذارد.

از طرفی با توجه به این که این روزها گوشی‌های تلفن همراه از مهم‌ترین و ضروری‌ترین ابزارهای زندگی یک فرد به حساب می‌آیند، ارائه‌ی یک اپلیکیشن همراه بسیار خوب نیز از مسائل ضروری در طراحی سایت برای پزشکان به حساب می‌آید. طراحی اپ موبایلی که بتواند با سیستم عامل‌های اندروید و ios سازگار باشد و امکان دسترسی به همه‌ی خدمات از طریق موبایل را بدهد نیز از مسائلی است که موجب افزایش قیمت پروژه‌ها می‌گردد؛ چراکه به واسطه‌ی آن‌ها یک پزشک ‌می‌تواند خدمات خودش را به بازه‌ی بسیار گسترده‌تری از افراد ارائه دهد.

وب سایت پزشکان

زمان مورد نیاز برای طراحی سایت پزشکی در تهران

به طور استاندارد به نتیجه رساندن پروژه‌ی وب و دیجیتال مارکتینگ برای یک مرکز پزشکی در تهران ۲ ماه زمان می‌برد، اما این زمان فقط برای راه اندازی سایت به حساب می‌آید و سر پا نگه داشتن و به‌روز رسانی سایت مسلماً نیازمند صرف وقت و هزینه‌ی بیشتری است. به همین دلیل می‌توان روی هم رفته گفت که قیمت نهایی پروژه و زمان انجام آن، بر اساس سطح کار و  امکانات ویژه تعیین می‌شود.

پزشک اینترنتی

نتیجه گیری و جمع بندی

مانند هر کسب و کار دیگری، طبابت و پزشکی نیز باید خود را با جهان فعلی وب تطبیق دهد و هسته‌ اصلی خود را برای رسیدن به موفقیت در این دنیا پایه‌ریزی کند. بدون شک هر پزشک و یا هر مرکز پزشکی می‌تواند با انجام به‌روزرسانی‌های مهم در هسته‌ی خود، زمینه‌های پیشرفت و موفقیت روزافزون خود را فراهم کند. شاید تا پیش از این داشتن یک سایت برای یک مرکز پزشکی اهمیت چندان بالایی نداشت، اما حالا دیگر داستان فرق می‌کند و هر کسی به خوبی این نیاز را برای یک مرکز پزشکی شیک و مدرن به خوبی درک می‌کند.

جدای از همه‌ی موارد، سایت‌های پزشکی این روزها امکاناتی را ارائه می‌دهند که استفاده از آن‌ها می‌تواند برای هر شخصی جذاب و کاربردی باشد. با کمی ‌بررسی دقیق‌تر می‌توان به جرأت بیان کرد که امکاناتی که حوزه‌ی وب در اختیار کاربران خود می‌گذارد، باعث تغییر شکل و ارتقای نحوه‌ی کار مراکز پزشکی نیز شده است.

شاید این موضوع تا چند وقت پیش زیاد دارای اهمیت نبود، اما بدون شک می‌توان گفت که در این روزها طراحی سایت پزشکی تهران و طراحی سایت کلینیک تهران تبدیل به یکی از مهم‌ترین فاکتور‌ها برای سنجیدن میزان اعتبار و کلاس کاری در یک کلینیک و مرکز پزشکی شده است و هر جایی برای اینکه استایل کاری و سیاست‌های کاری خود را بهتر و دقیق‌تر نشان دهد، به دنبال این است تا وب سایت اختصاصی خود را داشته باشد.

کار را به کارباما بسپارید

در این بین نباید از این نکته غافل شد که طراحی وب سایت پزشکی در تهران باید توسط افراد خبره و مسلط به امور بازاریابی دیجیتال انجام شود، چراکه در غیر این صورت می‌تواند نتایج منفی و دردسرهای زیادی را به یک مرکز پزشکی و اعتبار آن وارد کند. به همین دلیل توصیه‌‌ی ما این است که همیشه از کمک‌های طراحان درجه یک و متخصصان حوزه‌ی وب کمک بگیرید و اطلاعات خود را نیز به‌روز نگه دارید تا بهترین نتیجه را از این کار دریافت کنید. برای انجام بهترین و حرفه‌ای‌ترین کارها در فضای وب، اعضای تیم سایت karbama.net در خدمت شما هستند تا از شما با ارائه بهترینامکانات سایت پزشکی در تهران و بهترین تعرفه‌ طراحی سایت پزشکی در تهران استقبال کنند.

در انتها امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و از خواندن آن لذت برده باشید. برای شما و کسب و کارتان بهترین آرزوها را داریم.

برای طراحی سایت فروشگاهی کلیک کنید.

برای طراحی سایت شرکتی کلیک کنید.

برای طراحی سایت وکالت کلیک کنید.

برای درخواست مشاوره رایگان برای طراحی سایت وردپرسی به صورت اختصاصی یا غیر اختصاصی روی لینک زیر کلیک کنید.

درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت

برای طراحی سایت ارز دیجیتال کلیک کنید

برای طراحی سایت پزشکی کلیک کنید.

  • Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, jpeg, Max. file size: 600 MB.
برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *